Služby - Služby

Služby

Oleje TOTAL

Kvalita a bezpečnost

ZVYŠOVÁNÍ KVALITY, TRVALÝ PROCES. Výrobky společnosti Total Lubrifiants (značky TOTAL, ELF a FINA), výrobní závody a marketingový provoz mají certifikát kvality podle ISO 9001:2000, což nám umožňuje vyhovět nejnovějším požadavkům specifikací ACEA a API a specifikacím výrobců automobilů. Uživatelé by se měli sami přesvědčit, že motory, které hodlají vystavit prodlouženým intervalům výměny olejů, byly pro tyto podmínky konstruovány a že výrobci těchto vozidel uvádějí ve specifikaci olejů dlouhé intervaly výměny.

Bezpečnost má pro společnost Total Lubrifiants nejvyšší prioritu a společnost sama dobrovolně přispěla k bezpečnosti svých zařízení zavedením Mezinárodního systému vyhodnocování bezpečnosti (SIES) nebo jeho severoamerického ekvivalentu (OSHA).

Životní prostředí

Oleje TOTAL

Respektování ochrany osob, bezpečnosti a ekosystémů je hlavním bodem zájmu oddělení Total Lubrifiants. Jakožto globální účastník v energetickém a chemickém průmyslu se společnost Total Lubrifiants plně zabývá tímto vývojem a úkoly.

Oddělení Total Lubrifiants využívá dlouhodobý vývoj v rámci analýzy životního cyklu výrobku (Product Lifecycle Analysis).Od výroby až po shromažďování použitých olejů jsou naše maziva zkoušena a sledována z hlediska jejich vlivu na životní prostředí s použitím postupů normy ISO 14001.


  info k objednávkám: +420 774 373 937
EUR USD